Znowu strzelamy!

12 kwiecień 2024
Kolejne popołudnie piątkowe spędziliśmy na strzelnicy. Tym razem swoich sił spróbowali chłopcy.
Owszem, można było wybrać telefon i "wbić kolejny level" w ulubionej grze, ale można też było spędzić ten czas w miłym towarzystwie na doskonaleniu swoich umiejętności, nie tylko strzeleckich.

Po przeszkoleniu z zachowania na strzelnicy oraz z bezpieczeństwa obsługi broni pneumatycznej uczniowie klas 5b i 5c rozpoczęli swoje pierwsze strzelania do tarcz oddalonych o 10 metrów.

Zajęcia, podobnie jak ostatnio, prowadził pan Jorg z pomocą pana Tadeusza.

W sumie, chłopcy, oddali ponad 500 strzałów, bardzo często trafiając w środek tarczy!

Po raz kolejny zajęcia okazały się - jakby nie było - strzałem w dziesiątkę, a kilku uczniów odkryło w sobie nieprzeciętne umiejętności strzeleckie.

Dziękujemy Dyrekcji CKZiU oraz Instruktorom za umożliwienie pobytu na super zajęciach.

Zdzisław Majkowski
Sebastian Cichoń

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2024-04-12 21:17:43)
Informację zmodyfikował(a): Sebastian Cichoń (2024-04-12 21:31:42)