PSP - Pozwól Sobie Pomóc

11 październik 2022
Rusza kolejna edycja dodatkowych zajęć opiekuńczo – dydaktycznych pod nazwą „PSP – Pozwól Sobie Pomóc”. Tym razem z uczniami chcemy spotykać się co tydzień w środy na ósmej godzinie lekcyjnej, tj. 14.45 – 15.30 w sali 103 D.
Na zajęcia zapraszamy szczególnie uczniów, którzy mają trudności w nauce, w odrabianiu zadań domowych, w opanowaniu materiału do nauczenia, w nadrabianiu zaległości, z  utrzymaniem koncentracji uwagi.
Podczas zajęć zapewniamy opiekę  trzech / czterech nauczycieli (nauczyciel nauczania zintegrowanego, nauczyciel matematyki, nauczyciel j. angielskiego, nauczyciel j. niemieckiego i przedmiotów humanistycznych), którzy mogą zapewnić uczniom pomoc dydaktyczną.
Kierując się doświadczeniem z zeszłego roku szkolnego jesteśmy przekonani, że zajęcia sprzyjają także nawiązywaniu nowych znajomości wśród uczniów i uczą okazywania sobie nawzajem pomocy. Pomagają uczniom właściwie zorganizować czas nauki, aby przyniosła ona jak najlepsze owoce. Przyczyniają się także do poznawania różnych technik uczenia się, ćwiczą pamięć i koncentrację.
PSP – kojarzy się z nazwą naszej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7, ponieważ, aby szkoła uczniom kojarzyła się jako ta, która wymaga, ale też pomaga. Jest miejscem, w którym nawzajem możemy okazać sobie życzliwość, pomoc, poznać nowe osoby i nawiązać ciekawe znajomości.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do naszej grupy „PSP”

Anna Kwoczała, Anna Biały

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2022-10-11 10:15:37)
Informację zmodyfikował(a): Sebastian Cichoń (2022-10-11 10:16:37)