Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7

Konsultacje nauczycieli


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
Konsultacje nauczycieli - godziny dostępności

W tygodniu, w którym zostały zaplanowane są konsultacje z rodzicami lub zebrania wszyscy nauczyciele są do dyspozycji w godzinach:
- nauczyciele klas I-III 16:30-17:30
- nauczyciele klas IV-VIII 17:30- 18:30
 
Nazwisko i imię nauczyciela
 
Dzień tygodnia i godzina
 
Antosiak Małgorzata (MA) środa 12.40 -13.40
Apczyńska Małgorzata (AP) czwartek 13.50-14.50
Biały Anna (AB) poniedziałek 15:30-16:30
Brzeszcz Monika (MB) czwartek 15:30 - 16:30
Cedzich Jolanta (JC) poniedziałek 13:40-14:40
Cichoń Sebastian (SC) środa 15.30-16.30
Dada Aneta (AD) wtorek 15.30-16.30
Domeredzka Ewa (ED) środa 16:45- 17:45
Drzyzga Krystyna (KD) wtorek 15:00-16:00
Ferdynus Elżbieta  (EF) środa 15.30-16.30
Fijałkowska Małgorzata  (MF) poniedziałek 15.30-16.30
Gawlik Arleta piątek 12.40-13.40
Glik Joanna (JG) piątek 14.00. - 15.00
Górska Dorota (DG) piątek 7.00 - 8.00
Jabłońska Halina (HJ) poniedziałek 9.45-10.45
Jankowska Grażyna (GJ) czwartek 15.30 - 16.30
Jaszkowska Agata (AJ) środa 14.35-15.35
Kowalska- Jeszke Barbara (BK) czwartek 15:00-16:00
Krupa Dawid (KP)
Kulak Iwona (KL)
poniedziałek 15.30-16.30
wtorek 12:35- 13:20
Kwoczała Anna (AC) poniedziałek 16.00 - 17.00
Lasak Jolanta (JL) poniedziałek, 15.30-16.30
Lechowicz- Dudziak Kinga (KL) piątek, 12:40-13:40
Lizon Jadwiga (Li) środa 7.00-8.00
Łacna Bożena (BŁ) wtorek 15.30-16.30
Machalska Henryka (HM) poniedziałek 15:30-16:30
Majkowski Zdzisław  (ZM) poniedziałek 15.30-16.30
Marszałek Katarzyna (KM) środa 7.00-8.00
Mazurkiewicz Piotr (PM) czwartek 15:30 - 16:30
Nieświec Małgorzata wtorek 15:30-16:30
Olejnik Małgorzata (MO) poniedziałek 12:55-13:55
Olewicz Beata (OL) środa 16:00-17:00
Orzeł Joanna (JO) co drugi poniedziałek 17:30-18:30
Poliwoda Anna (PO) czwartek 15.00 - 16.00
Pospieschczyk Barbara (BP) środa 7.00-8.00
Rewerska Mirela (MR) czwartek, każda klasa po swojej ostatniej lekcji
Rogalska- Pasiut Katarzyna (AR) środa 15.30-16.30
Rogulska Bogusława  (BR) poniedziałek 15.30-16.30
Rużyło- Gajda Wioletta (WR) ponieedziałek 15:30-16:30
Rzeźniczek Anna (JN) poniedziałek 15:30-16:30
Rzeźniczek Patrycja (PR) poniedziałek 16.25-17.25
Samól Bożena poniedziałek 14:30-16:30
Sierka Stella (SS) piątek 14.35-15.35
Steńko Liliana (LS) środa 14:30-15:30
Strzelczyk Katarzyna (SK) wtorek 16:40 - 17:40
Suwart Mariola (MS) poniedziałek 15.00 - 16.00
Szabała Beata (Sz) środa 14.35-15.35
Szkop Krzysztof (KS) wtorek 15.30- 16.30
Szkop Mateusz (SM) wtorek 15.30-16.30
Szuszkiewicz Anna  (SI) poniedziałek 15.30-16.30
Tokarski Andrzej czwartek 15:30-16:30
Trembecka Małgorzata (MT) poniedziałek 15.30-16.30
Urbańczyk Jadwiga (JU) poniedziałek, 7.00-8.00
Zalas Ewa (EZ) poniedziałek 12.55-13.40
Zielińska Alicja (ZI) wtorek 14.50-15.50
Zmuda Anna (ZA) czwartek 15.00 - 16.00
 
 
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Bożena Samól (2022-09-20 10:37:54)
Informację zmodyfikował(a): Sebastian Cichoń (2023-01-12 13:21:35)
Liczba odwiedzin: 539
Do góry



Banery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij