Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7

Konsultacje nauczycieli


Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
Konsultacje nauczycieli - godziny dostępności

W tygodniu, w którym zostały zaplanowane są konsultacje z rodzicami lub zebrania wszyscy nauczyciele są do dyspozycji w godzinach:
- nauczyciele klas I-III 16:30-17:30
- nauczyciele klas IV-VIII 17:30- 18:30
 
Godziny dostępności      
Imię i nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia godziny  
Antosiak Małgorzata środa 12.35-13.35  
Aleksandra Bartosz-Krakowiak poniedziałek  8:40-9:40  
Biały Anna czwartek  8.30-9.30  
Bigas Barbara poniedziałek  16.30 - 17.30  
Brzeszcz Monika poniedziałek  15:30 - 16:30  
Cedzich Jolanta poniedziałek  13.40 - 14.40  
Cichoń Sebastian wtorek 15.30-16.30  
Ciućka Mirela środa 14.40-15.40  
Demeniuk Mateusz  poniedziałek  13:40-14:40 co drugi tydzień
Dada Aneta poniedziałek  14:35- 15:35  
Domeredzka Ewa czwartek  14.35-15.35  
Drzyzga Krystyna wtorek  14.35- 15.35  
Ferdynus Elżbieta poniedziałek  15.00 - 16.00 `
Fijałkowska Małgorzata poniedziałek  15.30-16.30  
Glik Joanna pon.-pt. 7.30-8.00  
Górska Dorota pon., śr. 7.30 - 8.00  
Jabłońska Halina poniedziałek 13.40 - 14.40  
Jankowska Grażyna wtorek  13.40 - 14.40  
Jaszkowska Agata czwartek  15.15 -16.15  
Kornaga Małgorzata  poniedziałek 12.50- 13.50  
Kowalska – Jeszke Barbara wtorek  14.30-15:30  
Krupa Dawid poniedziałek  13:40 - 14:40  
Kulak Iwona poniedziałek, wtorek 7.30- 8.00  
Kwoczała Anna poniedziałek  15.30-16.30  
Lasak Jolanta poniedziałek  15.30 - 16.30  
Lechowicz – Dudziak Kinga czwartek 11.35 - 12.35  
Lizon Jadwiga wtorek  15.30 - 16.30  
Łacna Bożena poniedziałek  15.30 - 16.30  
Machalska Henryka poniedziałek  15.30 - 16.30  
Majewska Małgorzata wtorek   7.00- 8.00  
Majkowski Zdzisław czwartek  15.30-16.30  
Marszałek Katarzyna poniedziałek 7.00-8.00  
Mazurkiewicz Piotr  wtorek  15:30-16:00  
Olejnik Małgorzata piątek  11.35-12.35  
Olewicz Beata poniedziałek 16.00-17.00  
Orzeł Joanna  poniedziałek  16:50-17:50 co drugi tydzień
Poliwoda Anna środa
czwartek
13:00- 13:30
15:30-16:00
 
Rewerska Mirela poniedziałek 14:30-15:30  
Rogalska-Pasiut Katarzyna czwartek  14.45-15.45  
Rogulska Bogusława czwartek  13.00-14.00  
Rużyło-Gajda Wioletta poniedziałek  14:35-15:35  
Rzeźniczek Patrycja poniedziałek  15.00- 16.00  
Samól Bożena poniedziałek  13:45-14:45  
Sierka Stella wtorek  14:35-15:35  
Steńko Liliana wtorek  16:05-17:05  
Strzelczyk Katarzyna poniedziałek  7:45 - 8:45  
Suwart Mariola środa 14:00 -15:00  
Swierzy Karina poniedziałek  11:35 - 12:35  
Szkop Krzysztof poniedziałek  15.30-16.30  
Szkop Mateusz poniedziałek  15.30 - 16.30  
Szuszkiewicz Anna środa 15.30-16-30  
Tokarski Andrzej wtorek  13.40 - 14.40  
Trembecka Małgorzata wtorek 7.00 - 8.00  
Urbańczyk Jadwiga piątek 7.00-8.00  
Wójcik Jolanta czwartek  15.30 - 16.30  
Zalas Ewa poniedziałek  12.55 -13.55  
Zielińska Alicja poniedziałek  15.30 - 16.30  
Zmuda Anna poniedziałek   14.40-15.40  
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Bożena Samól (2022-09-20 10:37:54)
Informację zmodyfikował(a): Sebastian Cichoń (2024-05-22 10:38:09)
Liczba odwiedzin: 3079
Do góry



Banery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij