Zielona noc, czyli klasa 2a śpi w szkole

17 czerwiec 2022
Z 15. na 16. czerwca uczniowie klasy 2a spędzili ZIELONĄ NOC w szkole. Było to wydarzenie na które wszyscy bardzo czekaliśmy.
Kiedy zgromadziliśmy się w szkole i rozpakowaliśmy nasze bagaże zaczęła się nasza niezapomniana zabawa. Oczywiście początek był bardzo oficjalny, bo pani Asia pasowała nas na DZIELNYCH SMYKÓW, którzy nocują pierwszy raz w szkole - musieliśmy nawet przypieczętować to odciskami naszych paluszków. A  później to już tylko zabawa - wspaniała dyskoteka, zabawy z chustą animacyjną i gry integracyjne, zajęcia fitness, trening piłkarski, nocne szukanie skarbów w naszym ogrodzie szkolnym,
quiz tematyczny przygotowany porzez naszego kolegę - Mateusza oraz to na co czekaliśmy z wielką niecierpliwością, czyli  nocne podchody z latarkami po całej szkole i seans filmowy.
Ten wieczór i ta noc były niezapomniane. Serdecznie dziekujemy wszystkim, którzy pomogli nam w orgzanizacji tego wydarzenia. Serdeczne podziekowania składamy:
  • naszym kochanym rodzicom, którzy zawsze pomagają nam i dbają, by niczego nam nie zabrakło podczas orgzanizowanych wydarzeń!
  • dyrekcji szkoły
  • pani Basi Damaszek - instruktorce ENERGY LIFE za przeprowadzenie wspaniałych zajęć dla naszych dzieciaków!
  • panu Piotrowi Nieświecowi - trenerowi piłki nożnej Klubu Sportowego "Młodzik" Strzelce Opolskie za przeprowadzenie wspaniałego treningu piłkarskiego dla naszych milusińskich i sędziowaniu wszystkim nocnym meczom piłkarskim.
  • restauracji Ratuszowa - za pyszną pizzę!
Teraz odpoczywamy i ładujemy baterie bo już jutro kolejny nasz ważny dzień - Dzień Rodzinki na którym czeka nas kolejna dawka wspaniałych chwil.

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2022-06-17 07:43:36)
Informację zmodyfikował(a): Sebastian Cichoń (2022-06-17 07:44:09)