Razem z rodziną - zarażamy pasjami nasze dzieci

24 styczeń 2023
Za nami kolejne zajęcia z cyklu "RAZEM Z RODZINĄ - zarażamy pasjami nasze dzieci". Tym razem gościliśmy u siebie tatę Wojtka - pana Roberta Stręga, który jest fotografem.
Pan Robert oczarował naszych najmłodszych fotografią. Dużą ciekawość wzbudziły stare klisze i aparaty. Najmłodsi mieli okazję pooglądać także różne albumy weselne. Największą atrakcją okazała się jednak próba samodzielnego wcielenia w postać fotografa i pod czujnym okiem pana Roberta wykonania sesji swoim kolegom i koleżankom. Nie zabrakło także ciekawostek z podróży fotograficznych naszego gościa - z Peru, czy Madery, które wzbogacone zostały licznymi ciekawostkami i relacjami fotograficznymi.

Bardzo dziękujemy panu Robertowi Stręgowi za ciekawe zajęcia i czas z nami spędzony!

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2023-01-24 13:12:27)