Puchar św. Jacka zdobyty!

22 czerwiec 2023
Po raz kolejny nasi młodzi piłkarze udowodnili, że są niepokonani zdobywając 1 miejsce w turnieju piłkarskim o "Puchar św. Jacka", który odbył się 21.06 na stadionie miejskim
Chłopcy z klas VI-VII za zwycięstwo otrzymali piękny puchar, pamiątkowe medale oraz piłkę. Nasi reprezentanci, zostali wyróżnieni również indywidualnie, Kacper Kielan otrzymał statuetkę dla najlepszego bramkarza w kat. szkół podstawowych, natomiast Marcin Miklasz został najlepszym strzelcem turnieju, w tej samej kategorii.
Naszą szkołę reprezentowała również drużyna klas 8, która uplasowała się na miejscu piątym, chłopcy także otrzymali w nagrodę puchar, medale oraz piłkę.
Drużynę młodszych chłopaków wspierał były uczeń naszej szkoły, znakomity piłkarz Patryk Sobolewski.
Gratulujemy sukcesu!
Skład drużyny klas VI-VII
Anthony Kozak, Marcin Miklasz, Kacper Kielan, Wojciech Michalik, Miłosz Pyto, Kajus Rukas, Filip Chrobak, Rafał Gajda, Maciej Kielan, Tymoteusz Wicenty
Skład drużyny klas VIII