Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj


Ognisko i rajd pieszy – wyjątkowe zakończenie klasy VIII A

27 czerwiec 2025
W piękny, czerwcowy dzień uczniowie klasy VIII A wyruszyli na niezapomniane zakończenie roku szkolnego — rajd pieszy do Szymiszowa. Naszym celem było urokliwe miejsce Gościniec u Króla, gdzie czekało na nas ognisko, wspólne zabawy na świeżym powietrzu i chwile pełne śmiechu oraz wzruszeń. Był to czas integracji, wspomnień i podsumowania wspólnie spędzonych lat.
To wyjątkowe spotkanie nie mogłoby się odbyć bez ogromnego zaangażowania rodziców, którym z całego serca dziękujemy. Dzięki ich pomocy, wsparciu i obecności to zakończenie miało naprawdę ciepły i rodzinny charakter.
Po wspólnym biesiadowaniu i zabawie wróciliśmy pieszo do szkoły, bogatsi o nowe wspomnienia i ze wzruszeniem żegnając etap, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców – Pani Justyny Kułak, Pana Tomasza Glück, którzy z ogromnym zaangażowaniem pomogli w przygotowaniu tego wydarzenia. Dzięki Wam mogliśmy cieszyć się wspólnym czasem w tak przyjaznej atmosferze.
Dziękujemy również Pani Małgorzacie Rzepczyk za opiekę i obecność podczas rajdu, za wsparcie, życzliwość i towarzyszenie nam w tym dniu.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tej drogi. 
„Nie mówimy: żegnaj. Mówimy: do zobaczenia – gdzieś tam, w przyszłości, na kolejnych zakrętach życia.”
Klasa VIII A – do zobaczenia na nowych ścieżkach!

Małgorzata  Trembecka

 


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2025-07-01 07:20:57)
Informację zmodyfikował(a): Sebastian Cichoń (2025-07-01 07:23:46)
Liczba odwiedzin: 603433
Do góry



Banery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij