Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj


Nasze sukcesy w roku szkolnym 2023/2024

27 czerwiec 2024
Oto nasze szczególne sukcesy w minionym roku szkolnym.
Anthony Kozak     
finalista    
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego     
Opiekun: Anna Szuszkiewicz

Florentyna Franków    
XIII miejsce    
Ogólnopolski Konkurs Galileo z matematyki    
Opiekun: Katarzyna Marszałek    
 
Jerzy Pierz     
III miejsce     
XX Powiatowa Olimpiada Matematyczna     
I miejsce     
Gminny Konkurs Ekologiczny kl. I-III    
I miejsce     
XXI Gminny Konkurs OMNIBUS dla klas III        
Opiekun: Ewa Zalas    

Drużyna PSP7:
Magdalena Jurczyga (opiekun: Karina Swierzy)
Hanna Cebula (opiekun: Jolanta Cedzich)
Jerzy Pierz (opiekun: Ewa Zalas)
I miejsce     
Gminny Konkurs Ekologiczny kl. I-III    

Emilia Nawrocka
II miejsce     
XXIX Gminny Konkurs Matematyczny kl. II
Opiekun: Jolanta Cedzich

Martyna Rewerska    
III miejsce     
XXIX Gminny Konkurs Matematyczny kl. II
Opiekun: Małgorzata Antosiak

Karolina Müller
I miejsce     
Konkurs Plastyczny „Śląskie Krajobrazy wg Pana Jana. Ilustracje do utworów Jana Goczoła” w kat. uczniów kl. IV-VI    
Opiekun: Liliana Steńko

Filip Smiatek    
I miejsce    
Konkurs Recytatorski w języku niemieckim „Jugend trägt Gedichte vor”    
Opiekun: Jolanta Wójcik

Lena Morawska     
Wyróżnienie    
XXX Regionalny Konkurs Literacki „Ze Śląskiem na Ty”    
Opiekun: Jadwiga Lizon

Antonina Wojdyła     
Wyróżnienie    
XXX Regionalny Konkurs Literacki „Ze Śląskiem na Ty”    
Opiekun: Jadwiga Lizon

Drużyna PSP7:
Graczykowska Hanna, Morawska Hanna, Wagner Vanessa, Dłubakowska Malwina, Korycińska Malwina, Miroń Magda    
III miejsce     
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt      
Opiekun: Beata Olewicz

Drużyna PSP 7:
Marcin Miklasz, Anthony Kozak, Fili Głodowicz, Fili Fita, Kacper Kielan, Filip Chrobak, Rafał Gajda, Maciej Kielan, Jakub Bińczyk, Kajus Rukas, Wojciech Michalik
I miejsce
Finał Wojewódzki w Futsalu chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej        
Opiekun: Barbara Kowalska-Jeszke

Bartosz Brzeszcz     
IV miejsce     
Wojewódzkie Igrzyska Szkół w indywidualnych biegach przełajowych - chłopcy 2013 i młodsi  
Opiekun: Stella Sierka

Drużyna PSP 7:
Filip Głodowicz, Marcin Miklasz, Filip Chrobak, Rafał Gajda, Filip Fita, Kacper Kielan, Miłosz Pyto, Maciej Kielan, Anthony Kozak, Wojciech Michalik    
III miejsce     
Wojewódzkie Igrzyska Szkół w piłce nożnej     
Opiekun: Barbara Kowalska-Jeszke

Malwina Korycińska    
I miejsce     
Finał Powiatowy w skoku w dal dziewcząt - rocznik 2011 i młodsi     
Opiekun: Stella Sierka

Filip Zuślik     
I miejsce     
Finał Powiatowy w biegu na 100m chłopców - rocznik 2011 i młodsi     
Opiekun: Ewa Domeredzka

Hanna Morawska    
I miejsce     
Finał Powiatowy w biegu na 600m dziewcząt - rocznik 2011 i młodsi     
Opiekun: Beata Olewicz
    
Filip Fita     
I miejsce     
Finał Powiatowy w biegu na 100m chłopców - rocznik 2009/2010     
Opiekun: Dawid Krupa

Marcin Miklasz    
I miejsce     
Finał Powiatowy w biegu na 2000m chłopców - rocznik 2009/2010         
Opiekun: Dawid Krupa

Amelia Kryczka    
I miejsce     
Finał Powiatowy – rzut oszczepem dziewcząt – rocznik 2009/2010     
Opiekun: Stella Sierka

Filip Holuk     
II miejsce     
Finał Powiatowy – rzut piłeczką palantową 150 g chłopców - rocznik 2011 i młodsi      
Opiekun: Ewa Domeredzka

Anthony Kozak      
II miejsce     
Finał Powiatowy – bieg na 1000m chłopców - rocznik 2009/2010     
Opiekun: Dawid Krupa

Laura Glinka      
II miejsce     
Finał Powiatowy – pchnięcie kulą 3kg - rocznik 2009/2010 młodsi      
Opiekun: Stella Sierka

Drużyna PSP 7:
Wojtek Sierka, Adam Mikołajczyk, Mateusz Puszczyński, Franek Kiwka, Adam Pszowski, Maksymilian Misz, Adam Borecki, Tymon Dąbrowski, Marcel Wojdyła, Piotr Stamblewski
II miejsce    
Finał powiatowy w Pucharze Tymbark
Opiekun: Stella Sierka

Lena Grodzka    
II miejsce     
Finał Powiatowy – bieg na 2000m - rocznik 2009/2010 młodsi      
Opiekun: Barbara Kowalska-Jeszke

Drużyna PSP 7:
Jan Feret, Samuel Walczak, Kacper Kielan, Anthony Kozak, Marcin Miklasz, Filip Głodowicz, Rafał Gajda, Wojciech Michalik    
II miejsce     
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Finał Powiatowy Koszykówki - chłopcy rocznik 2009/2010     
Opiekun: Barbara Kowalska-Jeszke

Drużyna PSP 7:
Błaziak Antonina, Domeredzka Kaja, Dudziec Aleksandra, Korycińska Malwina, Kasprusz Maja, Rospondek Hanna
II miejsce
Finał Powiatowy Pływanie - sztafeta 6x25m stylem dowolnym dziewcząt - awans do Finału Wojewódzkiego        
Opiekun: Ewa Domeredzka

Drużyna PSP 7
Fijałkowski Filip, Światły Leon, Koptoń Kacper, Tesarewicz Antoni, Trzeciak Adam, Michali Maximilian    
II miejsce     
Igrzyska Dzieci – Finał Powiatowy chłopców rocznik 2011 i młodsi: sztafeta 6x25 m stylem dowolnym     
Opiekun: Ewa Domeredzka

Kaja Domeredzka     
III miejsce    
Finał Powiatowy w pchnięciu kulą 2kg dziewcząt - rocznik 2011 i młodsi     
Opiekun: Stella Sierka

Lena Dziedzic     
III miejsce    
Finał Powiatowy w Biegu na 300m dziewcząt - rocznik 2009/2010     
Opiekun: Stella Sierka

Drużyna PSP 7:
Malwina Dłubakowska, Hanna Graczykowska, Maja Mikołajczyk, Julia Stablewska, Emilia Giszter, Emilia Swoboda, Vanessa Wegner, Zuzanna Chrobak    
III miejsce    
Finał Powiatowy Mini Piłki Nożnej Dziewcząt    
Opiekun: Beata Olewicz

Drużyna PSP 7:
Kielan Maciej, Kielan Kacper, Michalik Wojciech, Głodowicz Filip, Kozak Anthony, Chrobak Filip, Gajda Rafał, Fita Filip, Bińczyk Jakub
III miejsce    
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Finał powiatowy w Piłce Siatkowej Chłopców    
Opiekun: Dawid Krupa

Kacper Kielan     
II miejsce
Finał powiatowy w Indywidualnych Mistrzostwach LA - bieg na 600 m - Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
Opiekun: Barbara Kowalska-Jeszke

Jan Feret    
II miejsce    
Finał powiatowy w Indywidualnych Mistrzostwach LA - bieg na 2000 m- Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
Finał Powiatowy – bieg na 600m chłopców - rocznik 2009/2010
Opiekun: Barbara Kowalska-Jeszke


 


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2024-06-27 13:22:29)
Informację zmodyfikował(a): Sebastian Cichoń (2024-06-27 13:30:06)
Liczba odwiedzin: 443183
Do góry



Banery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij