Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Metamorfoza w sali 103

15 wrzesień 2023
Drugi tydzień września dobiegł końca. Klasa 3a, w tym roku szkolnym stała się gospodarzem sali 103 w sektorze B. Sala w trakcie wakacji przeszła spektakularną metamorfozę dzięki której czujemy się jak "u siebie".
Na nowo rozplanowany układ szafek, tablicy oraz sprzętu multimedialnego umożliwia nam efektywną naukę. Odświeżony kolor ścian oraz mebli sprawił że sala w której przebywamy, oddaje nam spokój oraz wspomaga nas w trudnej sztuce koncentracji. Uczymy się o tym jak bliskie otoczenie wpływa na nasze  samopoczucie oraz jak ważna dla nas jest harmonia w działaniu. Rozpakowani, uposażeni w odpowiednie narzędzia, z głową do góry oraz uśmiechem na twarzy weszliśmy w nowy rok szkolny  jako trzecioklasiści ! 

W tym miejscu, jako wychowawca klasy, pragnę wyrazić wdzięczność rodzicom którzy wykonali cały zakres prac remontowych, panu Adamowi Garbela oraz panu Łukaszowi Mleczek.  Jeszcze raz, Dziękujemy !

Na podziękowania i wyrazy wdzięczności w tej samej mierze zasługują pani Krystyna Garbela oraz pani Beata Kolibaba, które pomogły w sprzątaniu po remoncie. Dodatkowo pani Beacie dziękujemy za doposażenie sali. 

Z takim wsparciem, żadna przygoda nam niestraszna!
 
wychowawca klasy 3a
Halina Jabłońska

 


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2023-09-15 14:24:38)
Liczba odwiedzin: 293068
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij