Małże mają nasze IMIONA!

13 maj 2024
Hydruś, Kontroluś i Filtruś - te imionka zostały wybrane przez Zarząd Strzeleckich Wodociągów i Kanalizacji dla nowych mieszkańców naszych strzeleckich wodociągów, które badają czystość wody.
Uczniowie klasy 1a bardzo ambitnie przystąpili do projektu - szczegółowo omówili zagadnienia dotyczące wody,  przeanalizowali rolę małży w wodociągach, obserwowali  je drogą elektroniczną, a na koniec wyzwalając swoją kreatywność wymyślili nazwy - Hydruś, Kontroluś i Filtruś, które okazały się trafione dla organizatorów konkursu.
9 maja br. delegacja klasy 1a wraz z panią dyrektor Bożeną Samól udała się do Stacji Uzdatniania Wody w celu odbioru nagrody, a także zobaczenia naszych imienników.
Otrzymaliśmy dyplom, kosz słodkości oraz nowego OzoBota, który będzie służył społeczności szkolnej w robotycznych zmaganiach.
Cała klasa natomiast zaproszona została na wizytę u swoich imienników, z której z całą pewnością skorzystamy.

Serdecznie dziękujemy Strzeleckim Wodociągom i Kanalizacji za tak cudowną inicjatywę, za wyzwalanie naszej przyrodniczej ciekawości, a także serdecznie dziękujemy za takie piękne upominki.

Joanna Glik wraz z uczniami klasy 1a

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2024-05-13 13:48:37)
Informację zmodyfikował(a): Sebastian Cichoń (2024-05-13 13:49:05)