MAMY TO! FUNDUSZE POZYSKANE!

13 maj 2024
W okresie wakacyjnym Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu ogłosił konkurs na zagospodarowanie terenu przyszkolnego, który może zostać przekształcony w PRACOWNIĘ POD CHMURKĄ.
Nie trzeba było wiele się zastanawiać, by tę okazję wykorzystać - miejsce, plan, domieszka kreatywności, wsparcie dzieciaków i tak właśnie powstał plan naszej wymarzonej pracowni na świeżym powietrzu. UDAŁO  SIĘ - fundusze pozyskane!
Dzieciaki będą miały cudowne ogródki, miejsce do przyrodniczych obserwacji i nauki wyposażone w cudowne pomoce - jak stacja pogody, ul dydaktyczny, domki dla owadów i ptaków. Nie zabraknie tablic demonstracyjnych, a przede wszystkim miejsca, gdzie będziemy mogli bezpośrednio doświadczać i uczyć się obcując z przyrodą!
Teraz czekamy na podpisanie umowy i powolutku będziemy budowali naszą pracownię, by z nowym rokiem szkolnym rozpocząć jej oficjalne otwarcie i wykorzystywanie w procesie kształcenia.
Dziś wiem jedno - BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2024-05-13 13:51:48)