Dzień Kropki, czyli Dzień Talentów IIIb

19 wrzesień 2021
15 września przypada Dzień Kropki. Jak co roku, uczniowie obecnej klasy IIIb obchodzili ten dzień doszukując się talentów w sobie i innych ludziach.
Dzień Kropki był idealną okazją do przedstawienia swoich talentów i pasji. Uczniowie przygotowali krótkie prezentacje na temat swoich zdolności. Mieli około 3 minut na pokazanie swoich prac, treningów, sposobów na relaks. Dzięki prezentacjom poznaliśmy takie talenty jak śpiew, taniec, zdolności akrobatyczne, malarstwo oraz różne dziedziny sportu - boks, piłka nożna, jazda na desce, taekwondo i badminton.

Cały dzień zakończyliśmy z Escape Room. Uczniowie podzieleni na małe grupy mieli za zadanie rozwiązać kilka zadań, aby rozpoznać szyfr do zamkniętej walizki ze słodkim poczęstunkiem.

Uczniom III b gratulujemy talentów, a wszystkim pozostałym wieli pasji i radości z robienia tego, co kochają.

Kinga Lechowicz-Dudziak

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2021-09-19 20:10:07)