Dzień Kobiet w klasie 3a

9 marzec 2023
8 marca uczniowie klasy 3a świętowali Dzień Kobiet. Jak tradycja klasy głosi, ten dzień był niezwykły.
Dziewczynki już od samego rana próbowały podglądać, co dzieje się w klasie - jednak wszystko owiane było całkowitą tajemnicą. Po dzwonku, wszystko stało się już jasne, a zabawa dopiero miała się rozpocząć. Chłopcy namalowali dziewczynkom seduszko na policzku - oznaczało to, iż kochamy je całymi naszymi sercami. Następnie dziewczynki wzięły udział w teście sprytu i szybkości - tu najlepsze okazały się Lenka i Oliwka. Następnie dziewczynki czekały próby: zręczności (nawlekanie koralików na żyłkę), kreatywności - w myśl zasady przez żołądek do serca (przygotowanie chłopcom mini-taratelek z owocami i bitą śmietaną), wytrzymałości (bosy taniec na muszelkach). Najlepsze zostało jednak na koniec - konkurs uśmiechu przy jedzeniu plasterków cytryny. Ojjj miny dziewczynek były bezcenne.
Na zakończnenie obchodów chłopcy wręczyli dziewczynkom medale, laurki, koszyczki kwiatów i upominki.

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2023-03-09 07:48:21)