Zielona szkoła - dzień 4

23 wrzesień 2022
Za nami 4. dzień naszej wyprawy. Zdobyliśmy dziś szczyt POD MUFLONEM, a wysiłek nagrodziliśmy kubkiem pysznej gorącej czekolady z bitą śmietaną, który wypiliśmy w schronisku
Smakowała nam jak nigdy! Po drodze cieszyliśmy oko pięknymi widokami, a także odbyliśmy nieopisaną lekcję przyrody w terenie! To wspaniale tak się uczyć! Po powrocie nabraliśmy sił po chwilowym odpoczynku i wzięliśmy udział w warsztatach kreatywnych - wykonaliśmy drzewko szczęścia, malowaliśmy kamienie znalezione podczas wyprawy, a także wykonaliśmy jesiennego lapbooka. Wieczorem czekała nas dyskoteka. To dopiero była zabawa. Wybraliśmy króla i królową balu - została nią Lenka Baksik i Mati Rączkowski. A drugą parą zwycięzką została nasza Aneczka Rzitki oraz Wojtuś Stręg. Wszyscy im pogratulowaliśmy wspaniałych tytułów.
Jutro przed nami zwiedzanie Kudowy Zdroju - ale będzie się działo

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2022-09-23 07:45:05)
Informację zmodyfikował(a): Sebastian Cichoń (2022-09-23 07:46:06)