Summer Camp 2024 - relacja

28 czerwiec 2024
Zakończyliśmy kolejną edycję naszych półkolonii letnich!

Dzień 10

Ostatni dzień półkolonii to prawdziwa podróż w czasie. Dzięki wizycie w Krasiejowie przenieśliśmy się do czasów Jury, gdzie spotkać mogliśmy dinozaury.
Nie zabrakło też zabawy na placach zabaw i karuzelach. Za nami kolejny dzień pełen wrażeń i dwa tygodnie obfitych w atrakcje, zwiedzanie i nowe przyjaźnie.

Drodzy Rodzice,
Dziękujemy za kolejny sezon półkolonii, za zaufanie, którym nas obdarowaliście oraz dobre słowo każdego dnia.

Zapraszamy do fotorelacji z ostatniego dnia Półkolonii Letnich 2024>>

Dzień 9

Dziewiątego dnia półkolonii, zaraz po śniadanku, wyruszyliśmy do Kina Chemik w Kędzierzynie-Koźlu na  film pod tytułem "W głowie się nie mieści 2".
Po powrocie nasze plany musiały ulec zmianie, ale korzystając z chwili słońca udaliśmy się na najlepsze lody u Urszulki.
Zobacz relację>>

Dzień 8

Czy istnieje raj dla dzieci w naszej okolicy? Dziś mieliśmy wrażenie, że właśnie ten mały raj odnaleźliśmy... Place zabaw, piaskownica z wodnymi atrakcjami, stumetrowy park linowy, trampoliny, zielony labirynt i ogrom przyrządów doświadczalnych, a to wszystko w otoczeniu osiemnastu miniaturowych budowli sakralnych z całego świata. Kolejna wycieczka, tym razem do Parku Miniatur w Olszowej, okazała się strzałem w dziesiątkę. Dziękujemy za kolejny udany dzień!!
Zobacz fotogalerię>>

Dzień 7

Wtorek to kolejny dzień pełen wrażeń. Dziś zaczęliśmy od trzech bloków warsztatowych, podczas których tworzyliśmy morskie pejzaże na płótnie, tworzyliśmy podkładki wakacyjne z żywicy epoksydowej oraz spędzaliśmy czas na grach i zabawach ruchowych na świeżym powietrzu. Ostatnie godziny spędziliśmy na krytej pływalni Strzelec, gdzie oprócz zabaw wodnych, mogliśmy spróbować nieco innego rodzaju wiosłowania w specjalnych łódkach. Zabawa była nie z tej ziemi.
Zapraszamy do fotorelacji>>

Dzień 6

Z samego rana pogoda płatała nam niezłe figle, uniemożliwiając wyjazd na planowane Drezyny do Staniszcz Wielkich. W związku z deszczem udaliśmy się do kina Helios w Kędzierzynie-Koźlu na seans filmowy "Arka Noego. Ahoj, przygodo!". Pozostałą część dnia wypełniły nam zabawy ruchowe na sali gimnastycznej oraz konkurs malowania scenek z dzisiejszego filmu.

Dzień 5

Za nami półmetek półkolonii letnich. Dziś dzień spędziliśmy w Stumilowym Lasku w Żyrowej, gdzie oprócz bohaterów znanych bajek czekały na nas takie atrakcje, jak wizyta w Western City, strzelanie z łuku, podchody i wiele, wiele innych. Dziękujemy za kolejny udany dzień!
Zobacz, co się działo>>

Dzień 4

Czwarty dzień półkolonii spędziliśmy w naszym mieście. Nie oznacza to jednak, że powiało choć odrobiną nudy. Od samego rana zabawiały nas urocze Alpaki Helenki, próbowaliśmy swoich sił w malarstwie na szkle oraz pracowaliśmy metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherbourne. W drugiej połowie dnia udaliśmy się do Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzelcach Opolskich, gdzie Pani Sandra i Pani Daria przygotowały dla dzieci wiele atrakcji ruchowych i czytelniczych. Dziękujemy za dzisiejszy dzień!

Dzień 3

Za nami kolejna wycieczka w ramach półkolonii. Dziś odwiedziliśmy Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie. Przemierzając alejki ogrodu mieliśmy okazję zobaczyć zwierzęta z różnych zakątków świata, poznać ich wygląd i tryb życia. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała naszej wycieczce. Z Chorzowa wróciliśmy pełni wrażeń i z uśmiechem na twarzy.
Zapraszamy do fotorelacji z dzisiejszego dnia>>

Dzień 2

Drugi dzień półkolonii upłynął nam w pięknej pogodzie. Udaliśmy się do Parku Rozrywki Alele w Wilkowicach, gdzie czekało na nas mnóstwo atrakcji: zwiedzanie zoo, park liniowy, ścieżka sensoryczna oraz przeróżne place zabaw i wiele, wiele innych.  A to wszystko w przyjaznej atmosferze i cudownych okolicznościach przyrody! Zapraszamy do fotorelacji

Dzień 1

Pierwszy dzień rozpoczęliśmy zabawami sportowymi na świeżym powietrzu, rysowaniem autoportretów i spotkaniem z Panią Anią - pielęgniarką, która przypomniała zasady bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.
Dzień zakończyliśmy wyjazdem do parku trampolin - Jump Heaven w Ozimku, gdzie ćwiczyliśmy podskoki do sameeego nieba...!

Kinga Lechowicz-Dudziak

Zobacz plan półkolonii:

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2024-06-24 09:45:39)
Informację zmodyfikował(a): Sebastian Cichoń (2024-07-06 14:24:53)