I Powiatowy Konkurs "Rynek pracy"

29 maj 2023
26 maja 2023 odbył się I Powiatowy Konkurs "Rynek pracy" dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którego organizatorami była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Strzelcach Opolskich oraz Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich.
W konkursie wzięła udział również nasza szkoła, którą reprezentowali Szymon Nawrot i Kacper Furmaniak.
Konkurs polegał na przygotowaniu filmu o zawodach przyszłości. Nasi uczniowie przedstawili zawód: „Konstruktor maszyn – mechatronika”, który łączy w sobie profesje elektronika, informatyka i mechanika.
Jury konkursu, po długich obradach, doceniło nasz film, przyznając mu wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych.
Wartościowe nagrody dla każdego uczestnika ufundowali: Powiat Strzelecki, Firma Adamietz, Nadleśnictwo w Strzelcach Opolskich, CitySat Gordzielik, Energokessel, oraz Szkoła Pływania "Pirania".

Gratulacje dla Szymona i Kacpra!

Zdzisław Majkowski

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2023-05-29 06:19:53)