Zielona Szkoła - dzień 3

22 wrzesień 2022
Za nami 3. dzień naszego wyjazdu. Dziś z samego rana, korzystając z dobrej pogody, udaliśmy się w pieszą wędrówkę nad Czarny Staw oraz nad Zielony Staw.
Nie zabrakło w terenie wspaniałych zajęć przyrodniczych. Rozpoznawaliśmy drzewa, powtarzaliśmy kierunki świata, a także zagłębiliśmy się w piętra lasu. Było to dla nas nowe zagadnienie, ale wspaniale sobie poradziliśmy z nową wiedzą. Spędziliśmy także dziś miłe chwile na przejażdżce turystycznej EKSPRESEM DUSZNICKIM, a także mieliśmy okazję smakowania wód zdrojowych w Pijalni Wody. Ten dzień był także pełen warsztatów sportowych, kreatywnych, a podczas pogodnego wieczoru mogliśmy spędzić czas na wspólnych tańcach JUST DANCE. Teraz czas na regenerację sił, bo jutro wybieramy się w góry!

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2022-09-22 07:59:44)