Szkolenie w ramach MIEJSKIEJ SIECI WSPÓŁPRACY NAUCZYCIELI ROBOTYKI

2 kwiecień 2023
28 marca w naszej szkole odbyło się szkolenie robotyczne, które organizowane było w ramach MIEJSKIEJ SIECI WSPÓŁPRACY NAUCZYCIELI ROBOTYKI.
Prowadzącymi szkolenie w ramach realizowanej innowacji byli: pan Sebastian Cichoń - nauczyciel informatyki w naszej szkole oraz metodyk i szkoleniowiec z RCRE Opole oraz nasze nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: Joanna Glik, Dorota Górska i Kinga Lechowicz-Dudziak, które nie tylko podzieliły się dobrymi praktykami oraz autorskimi pomysłami na wykorzystanie SkriBotów w edukacji wczesnoszkolnej, ale także zachwyciły nowym przyjacielem robotycznej rodziny - mTiny, całkowicie kradnącego serca uczestników szkolenia. W spotkaniu brały udział nauczycielki robotyki strzeleckich placówek: PSP nr 1 - Jolanta Łukowska i Barbara Maciołek oraz PSP nr 4 - Brygida Hadelko  i Ewa Stanuch-Dyduch.
Serdecznie dziękujemy naszym gościom za udział w szkoleniu.

Dorota Górska
Kinga Lechowicz-Dudziak

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2023-04-02 11:20:05)