Razem z rodziną - zarażamy pasjami nasze dzieci

15 listopad 2022
14 listopada uczniowie klasy 3a wzięli udział w kolejnych zajęciach z cyklu "Razem z rodziną - zarażamy pasjami nasze dzieci". Tym razem gościliśmy u siebie mamę naszego kolegi -Szymka Spychały, panią doktor Magdalenę Pyś-Spychałę.
Pani doktor porozmawiała z nami na temat tego czym jest zdrowie, choroba, a także jakie sa zadania i rodzaje lekarzy. Najwspanialszą zabawą okazało się jednak praktyczne leczenie naszego misia. Mogliśmy stać się na chwilę prawdziwymi pomocnikami lekarza - z pomoca specjalnych narzędzi badaliśmy gardełko, mierzyliśmy trmperaturę, słuchaliśmy pracy serduszka, bandażowaliśmy, czy nawet sprawdzaliśmy uszka i robiliśmy misiowi zastrzyki. Na koniec czekało nas podsumowujące zadanie, które dprawdziło nasza wiedzę na temat zdrowych i szkodliwych produktów spożywczych.
Bardzo dziękujemy pani Magdalenie za spędzenie z nami wspaniałego popołudnia i przygotowanie tak wspaniałych zajęć.

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2022-11-15 07:28:35)