Razem z rodziną - zarażamy pasjami nasze dzieci

7 listopad 2022
Uczniowie klasy 3a ruszyli z realizacją innowacji "RAZEM Z RODZINĄ - zarażamy pasjami nasze dzieci".
Tym razem gościliśmy w Strzeleckim Ośrodku Kultury w którym pracuje mama naszych bliźniaczek- pani Ania Niedoba. Pani Ania przygotowała dla nas wspaniałe popoludnie. Zwiedziliśmy wszystkie pracownie instytucji, mogliśmy nawet stanąć na scenie, a co najważniejsze zasiąść za panelami dźwiękowca, wejść za kulisy czy do garderoby. To było niesamowite przeżycie! Pracownią, która spodobała nam się najbardziej była sala plastyczna pana Adama Michalika, który przygotował dla nas warsztaty linorytu. To okazało się wspaniałą zabawą. Wspólnie z panem Adamem wykonaliśmy za pomocą tej techniki piękne koszulki.
Bardzo dziękujemy mamie Mai i Martyny- pani Ani za zaangażowanie w realizację naszej innowacji, spędzenie z nami miłego popołudnia i pokazania nam jak działa Strzelecki Ośrodek Kultury. To było dla nas bardzo miłe popołudnie.
Serdeczne podziękowania składamy także panu Adamowi Michalikowi za oczarowanie nas linorytem. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy!

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2022-11-07 13:15:30)