Nasze projekty z kółka informatycznego

28 czerwiec 2023
Kończy się rok szkolny, kończą się także zajęcia kółka informatycznego. Zobaczcie nasze dzieła!
To był bardzo kreatywny okres. Na czwartkowych zajęciach poznawaliśmy elementy inżynierii projektowania, programowania, prototypowania i testowania. Nierzadko ukończony w połowie projekt trzeba było rozebrać i przebudować.
Wiele godzin pomysłów i starań zaowocowało fantastycznymi oraz użytkowymi machineriami. Całość oczywiście oprogramowana i gotowa na interakcję z użytkownikiem.
Sejf, ploter, dozownik papieru toaletowego, robot do walki sumo, katapulty i pułapki, pojazdy jeżdzące i kroczące to tylko niektóre projekty opracowane przez Jerzego, Kewina, Fabiana, Szymona, Kacpra, Jakuba, Anię, Aleksandrę, Małgosię.
Co ciekawe, uczniowie Ci, z kodowaniem, mechatroniką i inżynierią łączą swoją przyszłość!
Brawo WY!

Na zajęciach wykorzystywaliśmy zestawy Lego Spike Prime z projektu Laboratoria Przyszłości.

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2023-06-28 09:49:30)
Informację zmodyfikował(a): Sebastian Cichoń (2023-06-28 10:05:07)