Lego Masters w naszej SZKOLE!!!

8 wrzesień 2021
7 września wystartowały w naszej szkole zajęcia z zakresu robotyki. W klasie II a odbywać one będą się z podziałem na dwie grupy. Ich początek był całkowicie zaskakujący - grupa pierwsza spodziewała się robotów, jednak zajęcia rozpoczęły się kreatywnymi zmaganiami LEGO MASTERS.
Uczniowie podzieleni na mniejsze zespoły, wyposażone w wielką ilość klocków miały zbudować swojego robota marzeń. Praca i efekty były całkowicie zaskakujące, a prezentacja i opis swoich dzieł sprawiał, że wszyscy koledzy słuchali z wielkim zaciekawieniem. Zajęcia te realizowane są w ramach innowacji "Z robotami na TY" oraz "Uczymy dzieci programować". Już dziś czekamy na koleją grupę i ich działania konstrukcyjne z klockami Lego.

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2021-09-08 07:28:45)