Dyniowy MEETING ROBOTYCZNY

4 listopad 2023
Za nami MIEJSKI MEETING ROBOTYCZNY. Cóż to było za wydarzenie - pomarańczowe kolory, dynie, wiele dobrej energii i robotycznej kreatywności dopisywało uczniom strzeleckich podstawówek tego dnia!
Najmłodsi powitani przez organizatorów - panią Kingę Lechowicz-Dudziak, Joannę Glik oraz Dorotę Górską przy wsparciu pani dyrektor Bożeny Samól, tanecznym krokiem rozpoczęli działąnia w ramach meetingu. Wszystko zaczęło się od wyturlania Dynio-Ludka, a następnie mali robotomaniacy ruszyli w kierunku ośmiu stacji robotycznych, gdzie czekały ich dyniowe zadania z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. To było cudowne wydarzenie - oparte na współpracy, wymianie doświadczeń i bogata w dobrą zabawę.
Serdecznie dziękujemy naszym gościom i partnerom robotycznym z PSP nr 1 (pani Jolancie Łukowskiej  oraz pani Barbarze Maciołek), a także partnerom z PSP nr 4 w Strzelcach Opolskich (pani  Ewie Stanuch-Dyduch, pani Annie Mice oraz pani Małgorzacie Kaczorowskiej).
Widzimy się na kolejnym meetingu, który tym razem odbędzie się w PSP nr 4 już niebawem! W listopadzie natomiast realizatorzy innowacji będą wymieniać wzajemne doświadczenia na spotkaniu inspirującym.
Działania realizowane są w ramach innowacji "Miejska sieć współpracy nauczycieli robotyki w Strzelcach Opolskich".

Kinga Lechowicz-Dudziak
Dorota Górska

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2023-11-03 10:14:36)
Informację zmodyfikował(a): Sebastian Cichoń (2023-11-03 10:20:53)