Zielona Szkoła - dzień 2

21 wrzesień 2022
Za nami dziś drugi dzień naszego wyjazdu. Po naszej pobudce i porannym śniadanku udaliśmy się na naszą pierwszą wyprawę.
Naszym celem było tego dnia Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju wraz z warsztatami czerpania papieru. Największą niespodzianką okazała się dla nas sala papierowych banknotów, gdzie staliśmy się mistrzami od zabezpieczeń pieniężnych. Odwiedziliśmy także Dworek Fryderyka Chopina, wsłuchując się w nagranie jego koncertu fortepianowego, oraz podziwiając jego twórczość i talent muzyczny. Po obiadku i ciszy poobiedniej na której realizowaliśmy nasze pokojowe zadania wzięliśmy udział w zajęciach edukacyjnych, warsztatach kreatywnych z mozaiki koralikowej, pisaliśmy kartki do rodziców, braliśmy udział w zajęciach z ozobotami, a wieczór spędziliśmy na karaoke. Zmęczeni udaliśmy się do swoich pokoików, aby zbierać siły na jutrzejszy dzień.

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2022-09-21 07:00:09)