Oficjalny portal: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj


Z medalami i awansem do finału wojewódzkiego w LA

1 czerwiec 2026
29 maja 2026r. na Stadionie Miejskim w Strzelcach Opolskich odbyły się zawody w Indywidualnej Lekkoatletyce etap finał powiatowy dziewcząt i chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Zawody obejmowały konkurencje biegowe (biegi krótkie, średnie, długie), rzuty (oszczep, dysk, kula) oraz skoki (skok w dal).
Nasi zawodnicy pokazali ogromne zaangażowanie walcząc o jak najlepsze miejsca w swoich konkurencjach.
Największe sukcesy i awans do finału wojewódzkiego uzyskali: 

Malwina Korycińska - I m w skoku w dal /opiekun Stella Sierka
Hanna Morawska - I m w biegu na 1000 m /opiekun Stella Sierka 
Sztafeta dziewcząt 4 x 100 m - II m (Malwina Korycińska, Hanna Morawska, Hanna Graczykowska, Maja Mikołajczyk)/ opiekun Stella Sierka 
Filip Zuślik - II m w skoku w dal i III m w biegu na 100 m /opiekun Małgorzata Antosiak
Karol Wiendlocha - II m w biegu na 1000 m /opiekun Dawid Krupa

Pozostali uczestnicy :
Dawid Kuzio - III m w pchnieciu kulą /Małgorzata Antosiak 
Igor Marek - IV m w rzucie oszczepem /Małgorzata Antosiak 
Adam Trzeciak, Paweł Osidach, Kaja Domeredzka, Aleksandra Dudziec, Hanna Rospondek i Justyna Hendel

Zawody przebiegaly w przyjaznej atmosferze, a wszyscy uczestnicy pokazali ducha fair play i sportowa klasę. 
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom i życzymy kolejnych sukcesów w następnych startach podczas finału wojewódzkiego w Opolu.

Stella Sierka


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2026-06-01 18:28:10)
Liczba odwiedzin: 766923
Do góry



Banery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij