TRZYMAJCIE ZA NAS KCIUKI!

29 maj 2022
Nasza drużyna szachowa już w dniach 30.05 – 01.06 będzie reprezentować naszą szkołę na Mistrzostwach Polski drużynowo. Zawody odbędą się w Pokrzywnej w województwie opolskim.
Nasi zawodnicy pod czujnym okiem swojego trenera Mateusza Szkop już w najbliższy piątek skończą przygotowania do swojego najważniejszego turnieju sezonu. Drużyna wystąpi w składzie: I szachownica: Wojciech Gałas ( kapitan ), II szachownica: Piotr Borecki, III szachownica: Kacper Kucharski i IV szachownica: Wiktoria Stiller.

Wyjazd na zawody nie byłby możliwy bez wsparcia strzeleckich firm, w szczególności PPO, Bank Spółdzielczy w Leśnicy, MEGAWAT, ADAMIETZ, TARTAK MODRZEW  oraz Radzie Rodziców PSP nr 7  za co serdecznie dziękujemy. Po powrocie spodziewajcie się dużej relacji z turnieju, wielu zdjęć i najważniejsze: TRZYMAJCIE ZA NAS KCIUKI, gdyż będziemy reprezentować nie tylko naszą szkołę, ale również całe województwo. Do usłyszenia !!!

Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2022-05-23 13:44:28)
Informację zmodyfikował(a): Sebastian Cichoń (2022-05-28 19:50:40)