Menu BIP

Aktualności
- Jesteś tutaj:
- Strona główna
- Aktualności
Z medalami i awansem do finału wojewódzkiego w LA
1 czerwiec 2026
29 maja 2026r. na Stadionie Miejskim w Strzelcach Opolskich odbyły się zawody w Indywidualnej Lekkoatletyce etap finał powiatowy dziewcząt i chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Zawody obejmowały konkurencje biegowe (biegi krótkie, średnie, długie), rzuty (oszczep, dysk, kula) oraz skoki (skok w dal).
Nasi zawodnicy pokazali ogromne zaangażowanie walcząc o jak najlepsze miejsca w swoich konkurencjach.
Największe sukcesy i awans do finału wojewódzkiego uzyskali:
Malwina Korycińska - I m w skoku w dal /opiekun Stella Sierka
Hanna Morawska - I m w biegu na 1000 m /opiekun Stella Sierka
Sztafeta dziewcząt 4 x 100 m - II m (Malwina Korycińska, Hanna Morawska, Hanna Graczykowska, Maja Mikołajczyk)/ opiekun Stella Sierka
Filip Zuślik - II m w skoku w dal i III m w biegu na 100 m /opiekun Małgorzata Antosiak
Karol Wiendlocha - II m w biegu na 1000 m /opiekun Dawid Krupa
Pozostali uczestnicy :
Dawid Kuzio - III m w pchnieciu kulą /Małgorzata Antosiak
Igor Marek - IV m w rzucie oszczepem /Małgorzata Antosiak
Adam Trzeciak, Paweł Osidach, Kaja Domeredzka, Aleksandra Dudziec, Hanna Rospondek i Justyna Hendel
Zawody przebiegaly w przyjaznej atmosferze, a wszyscy uczestnicy pokazali ducha fair play i sportowa klasę.
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom i życzymy kolejnych sukcesów w następnych startach podczas finału wojewódzkiego w Opolu.
Stella Sierka
Największe sukcesy i awans do finału wojewódzkiego uzyskali:
Malwina Korycińska - I m w skoku w dal /opiekun Stella Sierka
Hanna Morawska - I m w biegu na 1000 m /opiekun Stella Sierka
Sztafeta dziewcząt 4 x 100 m - II m (Malwina Korycińska, Hanna Morawska, Hanna Graczykowska, Maja Mikołajczyk)/ opiekun Stella Sierka
Filip Zuślik - II m w skoku w dal i III m w biegu na 100 m /opiekun Małgorzata Antosiak
Karol Wiendlocha - II m w biegu na 1000 m /opiekun Dawid Krupa
Pozostali uczestnicy :
Dawid Kuzio - III m w pchnieciu kulą /Małgorzata Antosiak
Igor Marek - IV m w rzucie oszczepem /Małgorzata Antosiak
Adam Trzeciak, Paweł Osidach, Kaja Domeredzka, Aleksandra Dudziec, Hanna Rospondek i Justyna Hendel
Zawody przebiegaly w przyjaznej atmosferze, a wszyscy uczestnicy pokazali ducha fair play i sportowa klasę.
Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom i życzymy kolejnych sukcesów w następnych startach podczas finału wojewódzkiego w Opolu.
Stella Sierka
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2026-06-01 18:28:10)
Liczba odwiedzin: 766947
Informację wprowadził(a): Sebastian Cichoń (2026-06-01 18:28:10)
Liczba odwiedzin: 766947
Banery dolne
Galeria zdjęć
Nasza galeria
















